הצגה חדשה על בימת תיאטרון החאן: "העולם האחר" מאת ג'ניפר היילי, בבימויה של איה קפלן ,מגיעה להצגות בכורה בתל אביב (בית ציוני אמריקה) ביום שלישי 15 במאי

מאת :שולמית אטיאס -shulamit.atias@gmail.com(קרדיט צילום: יעל אילן) ."העולם האחר" מגיעה להצגות בכורה בתל אביב (בית ציוני אמריקה)
ביום שלישי 15 במאי בשעות 18:00 ו-21:00

"בסוף המחזה, העולם פשוט לא נראה אותו הדבר" The guardian) ).

עלילה:
מוריס, בלשית משטרה צעירה ושאפתנית, מגלה באינטרנט מתחם חדשני ומסתורי המזמין אנשים לממש תשוקות אפלות. לאחר מבצע בילוש סודי היא מצליחה ללכוד את "פּאפּא", יוצר המתחם המסתורי, ולהביא אותו אל חדר החקירות. החקירה הופכת לקרב מוחות מסוכן שמאיים לחשוף סודות מעברה של מוריס ולהרוס את החקירה ואת חייה. העלילה המותחת נעה בין חדר החקירות לבין אותו מתחם יפהפה, המהווה גן עדן לפושעים, ומביאה את המחזה אל סופו המפתיע והמתוחכם.

"העולם האחר" הינו מחזה עטור שבחים ופרסים, ביניהם פרס סוזאן סמית בלאקברן לשנת 2012. ב"טלגרף" הבריטי הגדירו את המחזה: "דרמה חדה ומטלטלת",  ב"וושינגטון פוסט" בארה"ב סיכמו: "מבט חכם ושונה על מוסר בעולם הווירטואלי".

 את המחזה כתבה המחזאית האמריקאית ג'ניפר היילי והוא הוצג לראשונה בכנס מחזאים ב-2011 (הבכורה
התקיימה ב-2013 בקליפורניה). מאז, הוצג המחזה במקומות נוספים ברחבי ארה"ב, אירופה ואוסטרליה.

מאת: ג'ניפר היילי
בימוי: איה קפלן
משתתפים: אריאל וולף, אריה צ’רנר, יהויכין פרידלנדר, יעל טוקר וסוזנה פפיאן.

איה קפלן היא במאית תיאטרון, מחזאית ודרמטורגית. עבודותיה מועלות תדיר בתיאטראות שונים בארץ. קפלן פיתחה את "השיטה הארכיטקטונית" לניתוח טקסט ומלמדת אותה בסדנאות בארץ ובחו"ל. בין עבודותיה האחרונות בתיאטרון: "עושה כרצונו", "כוכבים תועים", "הכל אודות חוה" ועוד.


החאן Online
   עדכונים וחדשות על הנעשה בתיאטרון

תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

רשת "מחסני הנמל" מציעה בימים אלו קרנבל מכירות מטורף מעולם השינה !

עשרות פעילים דוברי עברית וערבית, מסניף יפו של תנועת הנוער 'כנפיים של קרמבו' חגגו 'מסדר כנפיים' רב תרבותי

הסטודיו של טיבה נוף ביפו, יארח את הגלריה הנודדת של עמותת הבית לחולי טרשת נפוצה, במסגרת אירועי סטודיו פתוח של "אוהבים אומנות – עושים אומנות" שמארגנת עיריית תל אביב השנה יתקיימו אירועי "סטודיו פתוח" בתאריכים 19-20 באוקטובר 2018, במהלך שישי שבת