פנסי לדלנסר בדגמים חדשים!

מאת :שולמית אטיאס -shulamit.atias@gmail.com
פנסי ראש ופנסים קטנים המתאימים למחנות קיץ, טיולים בארץ ובחו"ל וספורט בשעות הלילה
עוצמות אור וצריכת חשמל נמוכה

חברת הפנסים וגופי התאורה "לדלנסר" מפתחת ומייצרת מכלול רחב של מוצרי תאורה, המבוססים על פטנט רשום, ניצול טכנולוגיות חדשניות מעולם המוליכים למחצה ומעולם האופטיקה, המשלבות בין עדשה פנימית בפנס ורפלקטור פנימי. לכל פנסי לדלנסר בקרת טמפרטורה, כך שהפנס לא יתחמם ויסכן את המשתמש.

מוצרי לדלנסר שואפים להגדיר מחדש את התחום בכדי לאפשר התאמה מושלמת לדרישות כל משתמש. כל פנס של לדלנסר מאופיין באיכות בנייה ללא פשרות, עוצמת תאורה חזקה ומפתיעה המושגת באמצעות יישום הטכנולוגיה החדשנית בתחום, זמני פעולה ארוכים במיוחד ושימוש בסוללות סטנדרטיות. זו הסיבה שפנסי לדלנסר הפכו לאורך השנים לבחירה המועדפת על גופים צבאיים, כוחות הצלה, צלמים מקצועיים, גופים תעשייתיים ועוד, בכל העולם. מבחינת עיצוב ונוחות, אין שני להם, יעידו על כך עשרות פרסי עיצוב וארגונומיה שזכו בהם במהלך השנים.
מוצרים לדוגמא: פנסי ראש עם יכולות תאורה חסרות תקדים, פנסי כיס קטנטנים המאירים בצורה מפתיעה, פנסים תעשייתיים, פנסים מקצועיים ועוד מגוון רחב המאפשר יכולות תאורה חזקות במיוחד, תאורה רחבה ושוטפת ובצורה מדויקת מאוד גם תאורה ממוקדת ומפוקסת לחלוטין.
פנסי לדלנסר לשימוש יומיומי - בין אם לתמוך בתחביב ובתחביב ספורטיבי, להוציא את הכלב לטיול, או לשימוש יציב במצבי חירום – הסיבות הן רבות להחזיק פנס לדלנסר, פנס יד או פנס ראש, בהישג יד.
פנסי לדלנסר מותאמים לצרכים מגוונים, ברמות מחירים שונות לכל כיס.
הפנסים החדשים של לדלנסר :
·        פנס כיס זעיר בעל עוצמת תאורה - LED-LENSER® K1L
פנס כיס זעיר (באורך סנטימטרים ספורים) ובעל עוצמת הארה, לטווח של 15 מטרים, בעיצוב אלגנטי עם חריטות עדינות. צבעו שחור או וורוד פוקסיה.
גוף הפנס עשוי מאלומיניום תעופתי.
מתחבר בקלות ובנוחות למחזיק המפתחות.

צבע: שחור או ורוד פוקסיה
מחיר: 60 שקלים

מחיר:60שקלים


·        פנסי ראש בסדרת NEO החדשה, המותאמים במיוחד לפעילות ספורטיבית

1.     פנס ראש NEO10R (האות R היא לציון RECHARGABLE)

פנס ראש נטען (באמצעות חיבור USB). נוח במיוחד ללבישה וכולל בית סוללה מאוזן הניתן להסרה, כולל כבל מאריך לכיס. לפנס אפשרויות אחיזה ארגונומיות - מצויד בחגורת חזה עם אור אחורי אדום מהבהב וחגורת ראש מחזירת עור. הפוקוס ניתן לכיוונון בקלות עם אפשרות להטות את הפנס למניעת סינוור.

צבע: כחול
מחיר :  499 ₪2.      פנס ראש NEO6R

פנס ראש בטעינה ישירה (ללא כבל, באמצעות חיבור USB), כולל התראה על סוללה חלשה. מצוין כפנס ראש לריצה עירונית בזכות אור אזהרה ואור התמצאות בסביבה הקרובה.
מצויד בחגורת חזה עם אור אחורי מהבהב וחגורת ראש מחזירת אור. פוקוס עם ראש מסתובב הניתן לכיוונון בקלות. עמיד במיוחד בפנים מים ואבק.

צבע: ורוד, ירוק או כחול
מחיר: NEO6R – 219 ש"ח

3.      פנס ראש NEO4R

פנס ראש קומפקטי (ללא רצועת חזה),מופעל באמצעות סוללת AAA, בעל מנגנון טעינה ישיר בתוך גוף הפנס. פוקוס עם ראש מסתובב הניתן לכוונון בקלות.
צבע: ורוד, ירוק או כחול
מחיר: 149 שקלים
·        פנסים נוספים מבית לדלנסר -

פנס MT10 עם מד מצב הטעינה כך שלעולם לא תתפסו ללא תאורה

פנס בעל יחס תאורה:משקל גבוה מאד, עם עוצמה אדירה של 1000 לומנס, בעל יכולת פוקוס משתנה ומתקדמתAFS.
לפנס אפשרות למצב הרתעה שבלחיצת כפתור יסנוור את התוקף וירתיע.
שיטת טעינה מהירה ע"י חיבור 
USB מיני.

מחיר: 489 ש"ח

פנס P6
פנס יד עוצמתי המופעל בעזרת 2 סוללות AA רגילות, ומגיע לעוצמה של 200 לומנס, מושלם כערכת חירום לרכב או לבית. יכולת פוקוס משתנה כך שאם צריך לחפש משהו קרוב או רחוק ניתן להתאים לכל מצב.


מחיר : 319 ש"ח

תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

קודארי- מסעדה טבעונית על טהרת המטבח הדרוזי- נפתחה בימים אלו בתל אביב

מרוץ הבוז'ולה היוקרתי ופסטיבל חוויה בכרם יוצאים לדרך...בנוכחות : שגרירת צרפת בישראל הגב', הלן לה גאל, נשיא הבוזו'לה מר אלן ביואי (Alain Bouhy) , מנכ"ל מרתון ישראל מר עופר פדן, מנכ"ל משרד התיירות מר אמיר הלוי , ראשת מועצת גזר רותם ידלין,יו"ר יקבי ברקן אמיר בורנשטיין ובעלי יקבים נוספים, התקיים אירוע ההשקה במרכז המבקרים של יקבי ברקן - כרם ברקן מקבוצת זאפה

החום כבר פה - פרויקט למניעת שכחת ילדים באוטו!