חברת קפה לנדוור חונכת בימים אלה את מרכז ההדרכה וחנות הקפה החדשה בשטח המפעל בחולון


חברת קפה לנדוור חונכת בימים אלה את מרכז ההדרכה וחנות הקפה החדשה בשטח המפעל בחולון, שישתרעו על שטח כולל של כ-100 מ"ר בהשקעה של כמיליון וחצי ₪.

מרכז ההדרכה החדשני כולל 3 עמדות עבודה, מערכת צילום מתקדמת המאפשרת לתעד את ההדרכות שיתקיימו במקום ולצידו חנות קפה מרהיבה, עם מגוון המוצרים של החברה היישר מהמפעל.
מרכז ההדרכה מיועד ללקוחות החברה בשוק המקצועי, בתי קפה, בתי מלון ומסעדות שעובדים עימה וזכאים להדרכות קפה שוטפות.

חנות המפעל, המקבלת את המוצרים ישירות מהמפעל שמאחוריה, תשמש למכירת כל מוצרי הקפה של לנדוור ו-illy, תערובות הקפה, מוצרים נלווים, קפסולות אלומיניום, מכונות קפה, מקינטות, ספלים ועוד
ומיועדת לציבור הרחב ולחובבי הקפה שמעוניינים בחוויה עשירה יותר ובמגוון מוצרים ייחודי בתחום הקפה.
החנות החדשה במפעל החברה מצטרף לחנות הקונספט הפועלת בתל אביב ברמת החייל וחנות האינטרנטית ובקרוב צפויים להיפתח סניפים נוספים

בחנות גם יוצעו מוצרים אשר נמכרים בלעדית  אך ורק בחנות האתר, בחנות החברה ברמת החייל או ברשת בתי הקפה, כדוגמת תערובות קפה ייחודיות שפיתחה לנדוור, הנושאות עימן ניחוחות וטעמים מאזורים אקזוטיים ברחבי העולם, כשמאחורי כל תערובת ישנו סיפור ייחודי, היוצר את מאפייניה של התערובת.


מחירים ומבצעים לדוגמא:

קפסולות לנדוור – 19.5 ש"ח לאריזה ויש מבצעים כדוגמת 10+1, 20+4
קפסולות illy – 21 יח' ב-45 ש"ח במקום 52 ש"ח
פולי קפה לנדוור 1 ק"ג – 120 ש"ח, מבצע של 5 ק"ג ב-500

למבצעים נוספים ולחנות מקוונת - landwer.co.il

 קפה לנדוור
חברת קפה לנדוור, הקיימת מאז 1919, הינה יצרנית הקפה הותיקה בישראל והשנייה בגודלה בארץ. מפעל הקפה של לנדוור, הינו המשוכלל והמתקדם מסוגו בישראל. המפעל מייצר קפה איכותי מפולי הקפה הטובים בעולם. קפה לנדוור פועלת בשוק הקמעונאי דרך אסם – נסטלה, בשוק המקצועי הפונה לבתי קפה ומסעדות, בשוק המשרדי בפניה ישירה למשרדים ובשוק הפרטי באמצעות חנויות הקפה. בנוסף, קפה לנדוור הינה היבואנית הבלעדית לישראל של קפה illy האיטלקי, מותג האספרסו היוקרתי בעולם.

תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

קודארי- מסעדה טבעונית על טהרת המטבח הדרוזי- נפתחה בימים אלו בתל אביב

החום כבר פה - פרויקט למניעת שכחת ילדים באוטו!

תנובה משיקה לכבוד חג השבועות, 4 מוצרים חדשים תחת מותג 'השף הלבן', המבטיחים תוצאה איכותית וקלות הכנה!