באירוע ביוטי שנערך יום חמישי בערב (29.11) בקמילו שבת"א, חשפה חברת פרומדיקס, בפני רופאים בכירים וקוסמטיקאיות את המכשיר החדשני לטיפולי פנים של כוכבות הוליווד ה- HydraFacial, בעל טכנולוגיה לניקוי עמוק ועור קורן.


מימין דר אברי רווה, גבריאל חנני, דר פבלו נרנחו. צלם נתי מלחי 

גבריאל חנני, אברי רווה, ליאת מלכא
צלם נתי מלחי 


יופי של אירוע:

ד"ר פבלו נרנחו -  מומחה בינלאומי לטכנולוגיות רפואיות
הגיע לישראל  לרגל השקת מכשיר טיפול חדשני
של כוכבות הוליווד: בריטני ספירס, ביונסה, האחיות קרדשיאן, השחקנית קייט וינסלט ועוד


באירוע ביוטי שנערך יום חמישי בערב (29.11) בקמילו שבת"א, חשפה חברת פרומדיקס, בפני רופאים בכירים וקוסמטיקאיות את המכשיר החדשני לטיפולי פנים של כוכבות הוליווד  ה- HydraFacial,  בעל טכנולוגיה לניקוי עמוק ועור קורן.

אורח הכבוד באירוע היה ד"ר פבלו נרנחו, מומחה בינלאומי לטכנולוגיות רפואיות, שהגיע מלוס אנג'לס והציג את כוכבות העל שכבר משתמשות במכשיר, בניהן: בריטני ספירס, ביונסה, האחיות קרדשיאן, השחקנית קייט וינסלט ועוד.  בהמשך  הערב הדגים והסביר ד"ר אברי רווה, על התהליך של הטיפול הנערך חצי שעה בלבד. רבים רצו שהטיפול יודגם על פניהם וכדי שאף אחד לא יתאכזב, החליטה ליאת מלכא סמנכל מכירות בחברת פרומדיקס לתרום את פניה למען ההדגמה.

גבריאל חנני, מנכ"ל חברת פרומדיקס פתח את האירוע ואמר לאורחים: "אנו משיקים בישראל את הדור החדש ביותר לטיפולי היופי והקוסמטיקה. מדובר במכשיר עטור פרסים המשלב טיפולי ספא ממריצים עם טכנולוגיות מתקדמות המשפרות את בריאות העור ללא תופעות לוואי או כאבים".

חנני עדכן כי עלות טיפול במכשיר יעלה בישראל בין 800 ל 1,300 שח. לדבריו: "עד סוף השנה כ 60 קליניקות, מרפאות וקוסמטיקאיות יחזיקו אותו ברחבי הארץ".

תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

קודארי- מסעדה טבעונית על טהרת המטבח הדרוזי- נפתחה בימים אלו בתל אביב

החום כבר פה - פרויקט למניעת שכחת ילדים באוטו!

תנובה משיקה לכבוד חג השבועות, 4 מוצרים חדשים תחת מותג 'השף הלבן', המבטיחים תוצאה איכותית וקלות הכנה!