לרגל יום הזכרון לשואה ולגבורה רשת שופרסל בשיתוף עמותת "שם ונר" תחלק ללקוחותיה ללא תשלום נרות נשמה אישיים הנושאים את שמות הנספים במטרה להנציח את זכרםלרגל יום הזכרון לשואה ולגבורה רשת שופרסל בשיתוף עמותת "שם ונר" תחלק ללקוחותיה ללא תשלום נרות נשמה אישיים הנושאים את שמות הנספים במטרה להנציח את זכרםZ26A0020 - Copy.


במסגרת שיתוף פעולה בין רשת שופרסל ועמותת "שם ונר", הפועלת להנצחת זיכרון השואה, בערב יום השואה הקרוב שיחול ב-1 במאי 2019, נרתמה שופרסל ותרמה נרות נשמה אשר יחולקו ללא תשלום ללקוחות הרשת בעשרות סניפי שופרסל בכל רחבי הארץ.
על גבי הנר, מונצחים פרטיהם האישיים של הנספים וכן קוד שניתן לסרוק על מנת להכיר את סיפורו מקרוב. עד כה אספה העמותה כ-160 אלף שמות וסיפורים וישנם עוד מיליונים שסיפורם טרם סופר.
לדברי נורה סיפרמן מנכ"לית העמותה:"אנו מודים לרשת שופרסל על התרומה למסורת המבורכת של הדלקת נרות נשמה אישיים ועל הרחבת המפעל ההיסטורי החשוב הזה. מידיי שנה  מחולקים ונרכשים מאות אלפי נרות על ידי הציבור הרחב, מוסדות חינוך, גופים ציבוריים, חברת פרטיות לקראת יום השואה, אנו שואפים שכל אחד מששת מיליון הנספים בשואה יזכה שמישהו ידליק עבורו נר נשמה אישי".
לקראת יום הזיכרון לשואה ולגבורה מזמינה  העמותה את כל הציבור הישראלי להצטרף למסורת להנצחת זכרון השואה ולהכנס לאתר העמותה לקבלת פרטים על מקומות חלוקה, להגדיל את מאגר השמותבאתר הייעודי או להוריד תוית ללא עלות מאתר האינטרנט.


תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

קודארי- מסעדה טבעונית על טהרת המטבח הדרוזי- נפתחה בימים אלו בתל אביב

מרוץ הבוז'ולה היוקרתי ופסטיבל חוויה בכרם יוצאים לדרך...בנוכחות : שגרירת צרפת בישראל הגב', הלן לה גאל, נשיא הבוזו'לה מר אלן ביואי (Alain Bouhy) , מנכ"ל מרתון ישראל מר עופר פדן, מנכ"ל משרד התיירות מר אמיר הלוי , ראשת מועצת גזר רותם ידלין,יו"ר יקבי ברקן אמיר בורנשטיין ובעלי יקבים נוספים, התקיים אירוע ההשקה במרכז המבקרים של יקבי ברקן - כרם ברקן מקבוצת זאפה

החום כבר פה - פרויקט למניעת שכחת ילדים באוטו!