אופנה ישראלית באירוויזיון מעצב האופנה הישראלי-צרפתי, דילן פריאנטי ילביש את המתמודד הצרפתי לאירוויזיון בילאל חסאני


\בילאל חסאני על השטיח הכתום עם בגדי המעצב הישראלי דילן פריאנטי צילום יחצ (

אתמול בערב  השטיח הכתום בהבימה
וגם במופע גמר הארוויזיון

הבגד לגאלה עוצב לבקשת בילאל כיוצא דופן
כך עוצב  אוברול מכנסיים מבד פאייטים ופנינים ומעליהן יש אלפי פסים סוורובסקי ובנוסף שרוולים מוגזרים עם טול פליסה עומד ושובל של 350 מטר טול שעשוי מטול פליסה מכווץ בשכבות
שווי הבגד 13 אלף דולר

נשמח לקרדיט בסיקורים הרלוונטיים ובמדורים הרלוונטיים  


מעצב האופנה, דילן פריאנטי ,
נבחר להלביש את המועמד הצרפתי לאירוויזיון בילאל חסאני.
דילן פריאנטי יעצב מספר "אאוטפיטים" עבור, בילאל חסאני, הנציג הצרפתי באירוויזיון, לתחרות עצמה ובהופעות באירועי השטיח האדום .

חסאני כוכב רשת צרפתי בן 19 , מוכר לשלל מעריציו  בעולם ובישראל כבעל מראה אופנתי חוצה מגדרים.
חסאני נוהג לבטא במראה החיצוני שלו את ענין זהותו המינית והמגדרית, וסימן ההיכר שלו בסרטונים שהוא מעלה הן הפאות הצבעוניות אותן הוא נוהג להחליף, לצד בגדים התיאטרליים ואיפור כבד.
פריאנטי, מעצב צעיר, שנולד צרפת וגדל בישראל, גם הוא כוכב רשת ובעלים של בלוג אופנה מצליח על שמו. בהכשרתו המעצב, בוגר שנקר, באמצע הלימודים הוצעה לו משרת התמתחות. עבור אחד מבתי האופנה הגדולים בעולם,  בבית האופנה  המוערך לקוטור Giambattista Valli. לאחר שסיים את ההתמחות ופתח את המותג שלו , פריאנטי ממשיך לעבוד עם בית האופנה וטס לפריז אחת לחודש לפגישות עם המעצב.

החיבור בין חסאני לפריאנטי נוצר במפגש מקרי בין נציגי השניים בטיסה מתל אביב לפריז. מעבר למטרה ליצור חיבור עם מסר מעבר לחיבור האופנתי הברור- חיבור עם המסר של שלום. 
הקולקציה של המעצב לבית העיצוב על שמו , "דילן פריאנטי -פריז" , שואבת השראה מעולם  הקוטור הפריזאי עם רומנטיות סקסית, גזרות  פומפוזיות של מארי אנטואנט ודיטיילים מהגנים הפריזאים. את הקולקציה של פריאנטי ניתן למצוא בסטודיו ביפו ובבוטיקים מובילים באירופה.
דילן פריאנטי, ״אני שמח ומתרגש על החיבור לבילאל, החוש האופנתי שלו ייחודי ויצירתי ומאפשר לי כמעצב לפרוץ את גבולות הדימיון. זה עדיין מרגיש לי כמו חלום, לעצב לאישיות כל כך צבעונית, לקחת חלק באחד האירועים הגדולים השנה בישראל ולחבר את צרפת, ארץ מולדתי. אין מאושר ממני. ״
תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

קודארי- מסעדה טבעונית על טהרת המטבח הדרוזי- נפתחה בימים אלו בתל אביב

מרוץ הבוז'ולה היוקרתי ופסטיבל חוויה בכרם יוצאים לדרך...בנוכחות : שגרירת צרפת בישראל הגב', הלן לה גאל, נשיא הבוזו'לה מר אלן ביואי (Alain Bouhy) , מנכ"ל מרתון ישראל מר עופר פדן, מנכ"ל משרד התיירות מר אמיר הלוי , ראשת מועצת גזר רותם ידלין,יו"ר יקבי ברקן אמיר בורנשטיין ובעלי יקבים נוספים, התקיים אירוע ההשקה במרכז המבקרים של יקבי ברקן - כרם ברקן מקבוצת זאפה

החום כבר פה - פרויקט למניעת שכחת ילדים באוטו!