EVO CLINIC מביאים את הטאץ הצרפתי לישראל

EVO CLINIC
 מתאפיינת בגישה מקצועית חדשה, ראשונה מסוגה בארץ, בה הרפואה האסתטית מקבלת מעמד של רפואה לכל דבר, הן בהיבט של טכנולוגיות מהמתקדמות בעולם, נבחרת רופאים עם ניסיון בינלאומי, סטנדרטים גבוהים ביותר ושיטת טיפול המעניקה כבוד לשילוב בין רפואה, בריאות ויופי כדרך חיים.


Pictures\אורית ופבריס evo clinic.
EVO CLINIC   
מביאים את הטאץ הצרפתי לישראל
EVO CLINIC – מקבוצת EVO הנה קליניקה ייחודית המביאה לישראל סטנדרטיים אירופאיים גבוהים בתחום הרפואה האסתטית. Evo Clinic אשר פתחה את סניף הדגל שלה ברעננה לפני כשנתיים ועומלת בימים אלו על סניף שני בתל אביב, מתאפיינת בגישה מקצועית חדשה, ראשונה מסוגה בארץ, בה הרפואה האסתטית מקבלת מעמד של רפואה לכל דבר, הן בהיבט של טכנולוגיות מהמתקדמות בעולם, נבחרת רופאים עם ניסיון בינלאומי, סטנדרטים גבוהים ביותר ושיטת טיפול המעניקה כבוד לשילוב בין רפואה, בריאות ויופי כדרך חיים.
מאחורי החזון של Evo Clinic עומדים אורית ופבריס קליין, המנהלים את החברה ופועלים בתחום הרפואה האסתטית מזה כשני עשורים. השניים בעלים של חברת הפצה בינלאומית למכשור רפואי ואסתטי.

 שותפם לחזון להקמת רשת הקליניקות הייחודיות של אורית ופבריס הוא ד"ר ג'רמי נידם, העומד בראש הצוות הרפואי של רשת EVO CLINIC מומחה בעל שם עולמי לכירורגיה פלסטית ואסתטית. 

EVO CLINIC - דר נידם.


כולם, בחרו לעלות לישראל מצרפת מציונות ואידיאולוגיה, יחד עם בני משפחתם, מתוך חזון להביא את הבשורה האירופאית, הרפואית והאסתטית לארץ, בדגש על מחירים הוגנים כמו באירופה, תוך שמירה על הטאץ הצרפתי.
EVO CLINIC השוכנת בלב רעננה, הנה סניף הדגל הראשון משתרעת על פני 120 מ"ר ומחולקת ל-5 חדרי טיפול בסגנון אירופאי.  ייחודיות הקליניקה באה לידי ביטוי בשימוש בטכנולוגיות מתקדמות, השגחה רפואית צמודה, שירות בסטנדרט אירופאי, שימוש בחומרים איכותיים ועמידה בתקנים מחמירים של משרד הבריאות, באישור FDA ו-CE.
תכירו את הקוד האסתטי:
ב Evo Clinic, מאמינים כי לכל לקוח/ה יש נתונים שמאפיינים אותם, לכל אחד ואחת יש את הקוד האסתטי שלו. לכן לכל אחד שיטת טיפול ייחודית שיכולה להתאים רק לו באופן אישי. ישנה הקפדה על תכנית טיפול המותאמת באופן אישי לקוד האסתטי של כל לקוח/ה, בשילוב ייעוץ אישי מקדים ובחינת הנתונים האישיים של הלקוח/ה ע"י רופא צמוד שמנהל ומפקח על התהליך ועל תוכנית הטיפולים – עד קבלת התוצאות הרצויות.
כיצד אתם מאבחנים את הקוד הגנטי של כל אחד?
תהליך בניית הקוד האסתטי מתחיל בפגישה עם יועצת קלינית לצורך הכרות אישית, מילוי  שאלונים ייחודיים לקבלת תמונה אינטגרטיבית ומלאה. לאחר מכן מגיע שלב האבחון הרפואי שנעשה על ידי פגישה ושיחה עם רופא מומחה, להכרות רפואית ואישית וישנו גם אבחון ממוחשב באמצעות טכנולוגיות צילום ומכשור מהמתקדמים בעולם, אשר בעזרתו אנו מקבלים פרופיל אסתטי מדויק לגיל ומצה עור הפנים.לאחר איסוף כל הנתונים מתקבלת תכנית טיפול בהתאמה אישית לקוד האסתטי של הלקוח/ה בליווי צמוד של ייעוץ מומחה, מתוך מטרה לשמור על המראה הטבעי של הלקוחות, מבלי לעשות שימוש בטיפולים וטכניקות מיותרות.
מחלקת הכירורגיה פלסטית ואסתטית, של רשת EVO CLINIC המנוהלת ביד רמה ע"י ד"ר ג'רמי נידם, מציעה טיפולים ופרוצדורות רבות, תוך עמידה בתקנים מחמירים של משרד הבריאות FDA) ו-CE). בין מגוון הניתוחים שהמחלקה מבצעת: הגדלת/הקטנת חזה, הרמת חזה, הרמת זרועות, מתיחת בטן, קוביות בבטן, שאיבת שומן, עיצוב שומן, הרמת עפעפיים, ניתוח אף, פיסול אף באמצעות הזרקות, מתיחת פנים וצוואר ובקרוב גם השתלת שיער.
 שימוש בטכנולוגיות מתקדמות:
בעקבות ניסיונם הרב של אורית ופבריס קליין, בהפצת מכשור רפואי ואסתטי בכל רחבי העולם, מתמחה הקליניקה במגוון רחב של טכנולוגיות מהמתקדמות בעולם בתחומי הבריאות, אסתטיקה, טיפוח ויופי, ביניהן: טיפולים ב-  Alma Laser SPA SHR, טכנולוגית RF Fractional  , טכנולוגית RF Fractional  בשילוב עם גלי רדיו או HIFU  (High focalized Ultrasounds)  ועוד.
EVO CLINIC מזמינה אתכם לגלות את נפלאות הטכנולוגיה ואת המילה האחרונה בתחום טיפולי הבריאות היופי והאסתטיקה. בקליניקה תמצאו צוות רופאים מוסמך ומובחר, המציע מגוון טיפולי קצה מהטופ שבעולם הרפואה: רפואה אסתטית, כירורגיה פלסטית, כירורגיית כלי דם, כירורגיה כללית, דיאגנוסטיקה וקוסמטיקה, כל התחומים הללו מנוהלים בגישה אינטגרטיבית מתקדמת, המאפשרת למקסם את הדיוק בטיפול וליצור אינטגרציה מושלמת בין המידע הרפואי לטיפול הנדרש, בהתאמה אישית לכל מטופל.

אהבה עם 'טאץ צרפתי'
אורית ופבריס קליין מרעננה מדברים על אהבה ועסקים


בזמן שמשפחתה של אורית היגרה לצרפת פבריס ביקש לעלות לישראל. אורית למדה מוזיקה ופבריס התמחה בביוכימיה אבל בזכות קרוב משפחה שחשב ש'אין מה להפסיד', השניים נפגשו כשאורית חזרה לארץ. כיום הם עומדים מאחורי רשת לאסתטיקה רפואית בסגנון אירופאי , שמלמדת את הישראליות איך אפשר להתמודד עם התופעות אייג'ינג בגישת ה'טאץ צרפתי' ומספרים לנו על האהבה הגדולה לישראל.

אנו שומעים רבות על חבלי הקליטה של העלייה מצרפת בישראל, אבל חשוב לזכור כי בגל העלייה הרווחנו גם הרבה מוחות, מומחים ויזמים, שתרומתם לתרבות ולרפואה בישראל אדירה. הרומן בין  אורית  לפבריס קליין מגלם את היופי בעלייה הצרפתית, עם סיפור לא שגרתי. אורית קליין (46 נשואה+3, רעננה) נולדה בירושלים אבל בגיל 6 היגרה עם משפחתה לצרפת בעקבות הצעה לפוסט דוקטורט שקיבל אביה, ד"ר מרסל מרזל, המתמחה במחקר אונקולוגי ומחזיק בימים אלו בסטראט אפ המפתח תרופה לסרטן מסוג גליובלסטומה (סרטן המוח).
אבל אורית פנתה דווקא לתחום המוזיקלי: היא השלימה תואר ראשון במוזיקה ופסנתר בגרמניה וחזרה בגיל 22 לארץ מטעמי ציונות. לאחר מכן החלה בלימודי תואר שני במוזיקה ובפסנתר באקדמיה רובין בירושלים והכירה דרך קרובי משפחה את פבריס – עולה חדש מפאריס שהגיע לארץ לבדו.
"רק בישראל עולה מצרפת יכול לקבל הזדמנות לעבוד בהייטק כמו שאני קיבלתי הצעה ועוד בזרועות פתוחות. בזכות היכולת שלי ושאני דוברת שפות אפשרו לי להתחיל קריירה אחרת. רק בישראל יכולה בחורה עם תואר שני במוזיקה להתקבל לעבוד בהייטק ולהמשיך ולהתקדם בתפקידים" מספרת אורית
פבריס נולד בקאן לאב עובד מדינה ואם מזכירה. הוא חלם להיות רופא אך בסוף החליט לפנות לתחומים חברתיים קהילתיים, הקים שבט צופים, וניהל פרויקטים לשילוב נכים בתנועות נוער. בזמן שלמד ל תואר ראשון בביוכימיה ומדעי החינוך הוא התחיל את הקרירה שלו כמדריך טיפולי למבוגרים עם פיגור שכלי. "בגיל 27 הבנתי שבצרפת יהודי שהוא לא עורך דין או רופא לא נחשב. זו מדינה שבה הטייטלים הינם בעלי משמעות והרגשתי לא שייך. למזלי שמעתי על תכנית שבתמורה לאלף אירו העניקה לעולים מלגת לימודים, טיסות ומגורים בירושלים. קיבלתי הזדמנות נהדרת ומיהרתי לקחת אותה", הוא משחזר. בשנותיו הראשונות בארץ פבריס פעל בעמותה המסייעת לילדי מפתח בשכונות קשות וכשפגש את אורית התאהב ממבט ראשון. השניים נישאו ופבריס עשה הסבה לכיוון ההיי טק.

למרות שהחברה הראשונה בה עבד פשטה את הרגל, פריס התקדם לתפקידים של מנהל פרויקטים בחברת כימיקלים ומשם למנהל מכירות אירופה בחברה ישראלית המובילה בתחום לייזר רפואי. במקביל נולדו לזוג 3 ילדים: יאיר בן 16 והתאומים רונאל וניצן בני 14. בשנת 2008 החליט פבריס להקים חברה להפצת מכשור רפואי ולייזר. אורית הצטרפה לחברה ותוך 5 שנים כבר הקימו קליניקה ראשונה וקטנה לטיפולי צלוליט ומיצוק העור, שזכתה לתהודה עולמית בזכות המכשור הטכנולוגי המתקדם.
בעקבות פניות רבות מרופאים בעיקר מצרפת, החליטו השניים להתרחב ולהקים את רשת Evo Clinic, הסניף הראשון נפתח ברעננה ובהמשך יפתח גם בתל אביב. ייחודה של הקליניקה שהיא מציגה את בשורת 'הטאץ הצרפתי' שהביאו אורית ופבריס יחד עם ד'"ר ג'רמי נידם, שותפם לרשת, והרופא הראשי המנהל את הרשת מבחינה רפואית, בשורה שמבוססת על שמירה על מראה פנים טבעי ולא מראה מנותח, פרוצדורות שמעניקות מראה עדין עם השינוי הרצוי ומציעה גם שירותיVIP  בסטנדרט אירופאי שלא מוכרים בארץ.

בשיחה עם פבריס הוא מספר על ההשפעה הגדולה של ישראל עליו: "למדתי כאן מהי יוזמה, נתינה חברתית וקהילה. מצאתי בית ואנשים שתמיד חושבים צעד אחד קדימה. בכל העולם הישראלים נחשבים למפתחים מספר אחד ובזכות החשיבה הזו והאהבה הגדולה מבית ומחוץ הצלחתי לא רק להתאקלם אלא גם לשגשג". שניהם חיו תקופה ארוכה בצרפת והיה להם ברור שדווקא בישראל יקימו את המשפחה, כאן מתוך בחירה.


EVO CLINIC
רחוב החרושת 14 רעננה טל' 09-7742025
www.evo-clinic.com

תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

קודארי- מסעדה טבעונית על טהרת המטבח הדרוזי- נפתחה בימים אלו בתל אביב

מרוץ הבוז'ולה היוקרתי ופסטיבל חוויה בכרם יוצאים לדרך...בנוכחות : שגרירת צרפת בישראל הגב', הלן לה גאל, נשיא הבוזו'לה מר אלן ביואי (Alain Bouhy) , מנכ"ל מרתון ישראל מר עופר פדן, מנכ"ל משרד התיירות מר אמיר הלוי , ראשת מועצת גזר רותם ידלין,יו"ר יקבי ברקן אמיר בורנשטיין ובעלי יקבים נוספים, התקיים אירוע ההשקה במרכז המבקרים של יקבי ברקן - כרם ברקן מקבוצת זאפה

עשרות פעילים דוברי עברית וערבית, מסניף יפו של תנועת הנוער 'כנפיים של קרמבו' חגגו 'מסדר כנפיים' רב תרבותי