שי לביא שר קאנטרי ישראלי מקורי: "טיפוס אורבני" עם נגנים וזמרות ליווי!

שי לביא והגיטרה צילום זאב שטרן 

מאת :שולמית אטיאס -shulamit.atias@gmail.com

הבמאי, המוסיקאי והכוראוגרף שי לביא, מי שביים עשרות מופעי ענק (ביניהם: מאה שנים לראשל"צ, לפ"ת, חדרה, גדרה, נס ציונה, ראש פינה ועוד עשרות מקומות),  ומי שאחראי על עיצובן המוסיקלי של להקות רבות שזכו להצלחה ביניהן להקת מגפיים, להקת מדרחוב ולהקות צבאיות שונות, יוצא במופע שלו : "טיפוס אורבני " ובקרוב גם האלבום .
שי, מנגן על שלושה כלים: פסנתר, אקורדיון וגיטרה חשמלית. למד מוסיקה ונגינה בקונסרבטוריון ואחר כך לאורך הדרך המוסיקלית למד והשתלם אצל אלכס וייס, דר' צבי קרן, ועוד.
במופע , לצד השירים המקוריים של שי, משובצים קטעים אינסטרומנטליים של להקת הצלליות . כן משובצים גם שני שירים של מלחינים אחרים : בובי דארין ("דברים") ורוקו גרנטה ("מרינה"). לצורך כתיבת השירים בעברית קיבל את אישור מחזיקי הזכויות  של שני יוצרים אלה  ששמעו את השירים בנוסחם העברי. מרוקו גרנטה קיבל מכתב אישי שברך על הביצוע .
בהופעה מלווים אותו נתן סלומון- גיטרה מובילה, קובי פז שמחליף את יוסי לוי ז"ל שליווה את התכנית מראשיתה,- גיטרה אקוסטית, אייל שרף – בס, איתי וייס – תופים וזמרות ליווי- אביבה בן דוד, אביב ששון ועדי אלציק.
17 בינואר 2017 בשעה 21.00 בבית היוצר נמל תל אביב , האנגר 22

עמוד הפייסבוק הרשמי: https://www.facebook.com/ShaiLaviOfficia  l

תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

קודארי- מסעדה טבעונית על טהרת המטבח הדרוזי- נפתחה בימים אלו בתל אביב

מרוץ הבוז'ולה היוקרתי ופסטיבל חוויה בכרם יוצאים לדרך...בנוכחות : שגרירת צרפת בישראל הגב', הלן לה גאל, נשיא הבוזו'לה מר אלן ביואי (Alain Bouhy) , מנכ"ל מרתון ישראל מר עופר פדן, מנכ"ל משרד התיירות מר אמיר הלוי , ראשת מועצת גזר רותם ידלין,יו"ר יקבי ברקן אמיר בורנשטיין ובעלי יקבים נוספים, התקיים אירוע ההשקה במרכז המבקרים של יקבי ברקן - כרם ברקן מקבוצת זאפה

החום כבר פה - פרויקט למניעת שכחת ילדים באוטו!