סודהסטרים מעניקה ללקוחותיה שקיות אקולוגיות רב פעמיות

בהמשך לחוק השקיות:
סודהסטרים מעניקה ללקוחותיה שקיות אקולוגיות רב פעמיות
מאת :שולמית אטיאס -shulamit.atias@gmail.com
בהמשך לקמפיין הוויראלי של החברה, להעלאת המודעות הסביבתית לנזקי בקבוקי הפלסטיק בכיכובו של "ההר", ת'ור ביורנסון, חוברת סודהסטרים לחוק השקיות שהוחל בשבוע שעבר ומחלקת במשך כל חודש ינואר ועד גמר המלאי שקיות אקולוגיות רב פעמיות לכל הרוכשים, כל מוצר של חברת סודהסטרים, דרך האתר או במוקד שירות הלקוחות של החברה.
חברת סודהסטרים הישראלית, יצרנית ומשווקת המים מוגזים הגדולה בעולם, עם1.5  מיליארד ליטר של סודה המסופקים ליותר מ- 8 מיליון בתי אב בכ-45 מדינות, בהמשך להחלת חוק השקיות שנכנס לתוקף השבוע, תעניק סודהסטרים שקית אקולוגית רב פעמית לכל הרוכשים, כל מוצר של סודהסטרים, דרך האתר ומוקד שירות הלקוחות של החברה.
סודהסטרים, כידוע, הינה חברה ירוקה התומכת בשמירה על איכות הסביבה, הרבה לפני חוק השקיות המדובר. קמפיין החברה, F**K PLASTIC BOTTELS ששבר שיאי ויראליות בכיכובו של תור ביורנסון ("ההר") ממשחקי הכס, מתמקד בערכים סביבתיים ובריאותיים, וקורא לעבור לבקבוקים רב פעמיים, למען צמצום זיהום הפלסטיק העולמי הנגרם מהשימוש בהם. מיליארד בקבוקי פלסטיק חד פעמיים המיוצרים בעולם מידי יום- כשלכל אחד מהם נדרשות 450 שנים להתכלות. למעשה, כל בקבוק פלסטיק שאי פעם יוצר, עדיין נמצא עימנו, וסודהסטרים שואפת ופועלת לצמצום זאת.
תמיר מלמוד, מנכ"ל סודהסטרים ישראל מציין כי: "מאז ומעולם סודהסטרים ראתה את המודעות הסביבתית לנגד עיניה כערך עליון וקוראת לצמצם את השימוש בבקבוקי פלסטיק חד פעמיים המזהמים את כדור הארץ. מנתונים שנאספו אצלנו, עולה כי מעבר להוזלת עלויות לצרכן, שימוש בבקבוק רב פעמי אחד, מהווה תחליף ל-3833 בקבוקים ופחיות חד פעמיות למשפחה, על פני 3 שנים. אנו מברכים על החלטת הממשלה בהובלת חוק השקיות, ומצפים שהדבר ייעשה גם במוצרים מזהמים נוספים. השקית האקולוגית הרב פעמית משלימה היטב את קו המודעות הסביבתית שסודהסטרים דוגלת בו, המבקש לצמצם את הזיהום הסביבתי הנגרם מפלסטיק על שלל מוצריו".

C:\Users\Tal\AppData\Local\Microsoft\Windows\Temporary Internet Files\Content.Outlook\0KJ6JAW0\bag.jpg


תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

קודארי- מסעדה טבעונית על טהרת המטבח הדרוזי- נפתחה בימים אלו בתל אביב

מרוץ הבוז'ולה היוקרתי ופסטיבל חוויה בכרם יוצאים לדרך...בנוכחות : שגרירת צרפת בישראל הגב', הלן לה גאל, נשיא הבוזו'לה מר אלן ביואי (Alain Bouhy) , מנכ"ל מרתון ישראל מר עופר פדן, מנכ"ל משרד התיירות מר אמיר הלוי , ראשת מועצת גזר רותם ידלין,יו"ר יקבי ברקן אמיר בורנשטיין ובעלי יקבים נוספים, התקיים אירוע ההשקה במרכז המבקרים של יקבי ברקן - כרם ברקן מקבוצת זאפה

החום כבר פה - פרויקט למניעת שכחת ילדים באוטו!