ביקור מלב אל ל

צילום באדיבות אחוזת צהלה.20 דיירים מאחוזת צהלה, דיור מוגן בצפון הישן של תל אביב,  הגיעו לבקר בבית הילדים בעמותת "הצל ליבו של ילד" בקרית שרת בחולון, עמותה ישראלית בינלאומית לאיתור אבחון וטיפול בילדים חולי לב ממדינות עולם שלישי המטופלים במרכז הרפואי ע"ש וולפסון.
הדיירים נפגשו עם נשיא העמותה פרופ' אריק שכנר, ואם הבית לורה קפיף,  צפו  בסרטון על העמותה. שמעו מתמר שפירא רכזת חוץ של העמותה, הסבר על פעילות העמותה וזכייתה בפרסים נחשבים בארץ ובחו"ל, ונפגשו עם הילדים והמשפחות.
דיירי האחוזה הביאו למפגש דפי ציור,  מדבקות ומשחקים  אותם תרמו לילדים ויחד הם שיחקו, ציירו ונהנו ממפגש הדורות.
פרופ' שכנר: "אנו מודים מקרב לב לדיירי אחוזת צהלה על הזמן ותשומת הלב שהקדישו לילדי העמותה ומצפים לעבודה משותפת ארוכת טווח לטובת הילדים". רות גבירץ דיירת באחוזת צהלה ויזמת שיתוף הפעולה: "היה לי חשוב לחבר את הדיירים לעמותה, אשר דואגת כל כך לילדים במדינות המוחלשות ולתת להם אפשרות לתרום חיבוק, צעצוע או חיוך לטובת הילדים". בעקבות הביקור המוצלח מבקשים הדיירים להרחיב את שיתוף הפעולה עם העמותה ולהביא לביקור הבא דיירים רבים נוספים.

תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

קודארי- מסעדה טבעונית על טהרת המטבח הדרוזי- נפתחה בימים אלו בתל אביב

מרוץ הבוז'ולה היוקרתי ופסטיבל חוויה בכרם יוצאים לדרך...בנוכחות : שגרירת צרפת בישראל הגב', הלן לה גאל, נשיא הבוזו'לה מר אלן ביואי (Alain Bouhy) , מנכ"ל מרתון ישראל מר עופר פדן, מנכ"ל משרד התיירות מר אמיר הלוי , ראשת מועצת גזר רותם ידלין,יו"ר יקבי ברקן אמיר בורנשטיין ובעלי יקבים נוספים, התקיים אירוע ההשקה במרכז המבקרים של יקבי ברקן - כרם ברקן מקבוצת זאפה

עשרות פעילים דוברי עברית וערבית, מסניף יפו של תנועת הנוער 'כנפיים של קרמבו' חגגו 'מסדר כנפיים' רב תרבותי