אתמול נערך טקס במעמד שר האוצר משה כחלון, שר הבריאות הרב יעקב ליצמן, הנהלת המרכז הרפואי איכילוב בראשותו של פרופ' רוני גמזו, החשבת הכללית לשעבר, הגב׳ מיכל עבדי-בויאנג׳ו, נציגי החברות שהשתתפו בהקמת המגדל והדיירים המאושרים, נחנך I-LIVE


מאת :שולמית אטיאס -shulamit.atias@gmail.com


שר האוצר משה כחלון גוזר את סרט הכניסה למגדל החדש בבית החולים איכילוב

אתמול נערך טקס במעמד שר האוצר משה כחלון, שר הבריאות הרב יעקב ליצמן, הנהלת המרכז הרפואי איכילוב בראשותו של פרופ' רוני גמזו, החשבת הכללית לשעבר, הגב׳ מיכל עבדי-בויאנג׳ו, נציגי החברות שהשתתפו בהקמת המגדל והדיירים המאושרים, נחנך I-LIVE
 
הרב יעקב ליצמן התכבד בקביעת המזוזה בכניסה למגדל.  בדבריו הוא שיבח את שר האוצר משה כחלון, ״שר האוצר מוסר את תפקידו לדיור. לא היה בהיסטוריה של מדינת ישראל שר שעשה למען הדיור כמו כחלון ולמען כל המגזרים ורואים תוצאות בפועל״. השר ליצמן הוסיף ״אני פועל עכשיו שבכל מערכת הבריאות יהיו רק פולטיימרים ושאנשים ידעו שהם יכולים לקבל במערכת הבריאות הציבורית מומחה בכל שעות היממה״.
 
השר כחלון התכבד בגזרת סרט הכניסה למגדל החדש ומסר כי: ״יש לי שיתוף פעולה הדוק עם השר ליצמן. עוד בזמן כינון הממשלה קבענו שאני בן ברית שלו בבריאות ולראיה למעשה זה מה שקורה כעת בכל אספקט כמו שבאיכילוב. זה מחמם את הלב לראות כיצד איכילוב דואג לעובדיו כי זה לטעמי חלק משירות שמוסד רפואי חייב לתת היום לעובדיו כדי לעמוד בתחרות. בנוסף היא הודה לפרופ׳ גבי ברבש על היוזמה לבנית המגדל ולשר הבריאות על החזון שלו לקיצור תורים במערכת הבריאות.

מנהל המרכז הרפואי איכילוב, פרופ' רוני גמזו הדגיש בדבריו כי  "הקמת הבנין היא מימוש חזון של פרופ׳ גבי ברבש, המנהל הקודם של בית החולים ועם כניסתי לתפקיד זה היה פרויקט הדגל שניצב בפניי. הקמת המגדל התאפשרה בזכות החיבור של שר האוצר, שר הבריאות, החשבת הכללית ועיריית תל אביב שהתגייסו כולם למען הפרויקט הענק הזה״. בדבריו הוא הדגיש כי ״זוהי ממשלה חברתית ולא מנוכרת ולי כמנהל בית חולים יש כתובת בממשלה והחברתיות של השרים והיכולת שלהם לשים את האצבע על הדברים החשובים מאפשרים לי לתת רפואה מובילה ומצטייינת. אני מקבל כעת הזדמנות גם לדאוג לעובדים למגורים במחיר בר השגה וזה הישג אדיר עבורנו.  המגדל מאפשר גם מגורים במרכז תל אביב, קרבה למקום העבודה, כלל השירותים הדרושים כמו גני ילדים ומעונות יום וזמינות מיידית לחדרי הטראומה והניתוח״.

מגדל מגורי צוות החדש של בית החולים. המגדל המפואר מתנשא לגובה של 29 קומות וכולל 274 דירות בנות חדר, שני חדרים ושלושה חדרים וממוקם בצומת הרחובות הנרייטה סולד פינת דפנה.

המגדל החדש הוקם בהשקעה של עשרות מיליוני שקלים וכולל בין היתר: מעונות יום וגני ילדים, חדר כושר וגג המשקיף על תל אביב וכולל פינות ישיבה. עובדי המרכז יוכלו לבחור בין דירות סטודיו בשטח של 25 מ"ר, דירות 2 חדרים בשטח של 36 מ"ר ודירות 3 חדרים בשטח של 56 מ"ר. הדירות אובזרו בריהוט חלקי ובמכשור חשמלי הכולל מקרר, תנור, כיריים, מיקרוגל וטלוויזיה. הדירות יוצעו להשכרה במחיר התחלתי של 2,868 שקל לחודש.


קרדיט: חיים מסיקה

תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

קודארי- מסעדה טבעונית על טהרת המטבח הדרוזי- נפתחה בימים אלו בתל אביב

מרוץ הבוז'ולה היוקרתי ופסטיבל חוויה בכרם יוצאים לדרך...בנוכחות : שגרירת צרפת בישראל הגב', הלן לה גאל, נשיא הבוזו'לה מר אלן ביואי (Alain Bouhy) , מנכ"ל מרתון ישראל מר עופר פדן, מנכ"ל משרד התיירות מר אמיר הלוי , ראשת מועצת גזר רותם ידלין,יו"ר יקבי ברקן אמיר בורנשטיין ובעלי יקבים נוספים, התקיים אירוע ההשקה במרכז המבקרים של יקבי ברקן - כרם ברקן מקבוצת זאפה

החום כבר פה - פרויקט למניעת שכחת ילדים באוטו!